niedziela, 30 czerwca 2013

Turnus w Rowach start!

Witamy w Rowach! Jesteśmy już w komplecie - rozpoczął się pierwszy tegoroczny turnus dla rodzin z dziećmi. Jest nas cała gromadka - ponad sto osób! Przyjechaliśmy całymi rodzinami - z mamą, tatą, rodzeństwem, dziadkami, ciociami i opiekunkami. Najmłodsza uczestniczka ma 9 miesięcy a najstarsza - 23 lata.


Przywitał nas chłód, wiatr i deszcz, ale nie nudzimy się - w końcu turnus to nie tylko plażowanie, ale też zajęcia plastyczne i duuuużo zabawy.

Na początek, żeby się zapoznać, rysowaliśmy nasze portrety, które następnie przykleiliśmy na drzwiach do pokoi. Teraz już wiadomo, kto gdzie mieszkają koleżanki i koledzy do wspólnych zabaw.

Rozmawialiśmy też o planach na najbliższe dni - dzieci do lat 4 będą codziennie brały udział w zajęciach z logopedą i pedagogiem specjalnym. Dla starszych uczestników przygotowaliśmy gry i zabawy, a dla rodziców - wieczorne spotkania i rozmowy.

Dzień zakończył się wspólną zabawą - dopasowywaliśmy uszy, ogonki i oczy do namalowanych zwierzątek; śpiewaliśmy piosenki o śpiącym niedźwiedziu i baloniku. Może jutro będzie już cieplej i uda się nam pójść chociaż na chwilę nad morze...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz