wtorek, 16 lipca 2013

Lecimy samolotem!

WTOREK

Dzisiaj wybraliśmy się w egzotyczną podróż samolotem. Ciekawi jesteście gdzie?
Na HAWAJE!!!

Pilot naszego samolotu wraz ze Stewardesą zabrali pasażerów luksusowym samolotem w biznes klasie na wycieczkę.
W planie:
1. Szczęśliwe lądowanie.
2. Tańce z kwiatami hula.
3. Spotkanie z Haitanką na bezludnej wyspie.
4. Hawajskie wygibasy na plaży.


Wszystkie punkty oprócz ostatniego zostały zrealizowane :)


Czeka nas jeszcze Hawajski bal na którym chyba nawet pojawi się król Julian aż z Madagaskaru :)

Wieczorem odbędzie się spotkanie dla Rodziców, w czasie którego wspólnie obejrzą film pt. "Ósmy dzień". Po filmie dyskusja.


PONIEDZIAŁEK

"CO W TRAWIE PISZCZY"

Rano zebraliśmy się wszyscy w holu aby przygotować wspaniałą łąkę. Zabawy było strasznie dużo, gdyż wykonaliśmy ją farbami malując swoimi łapkami. Potem ozdobiliśmy ją kolorowymi kwiatami oraz zaprosiliśmy na łąkę barwne motyle.


Aby poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec łąki wspólnie stworzyliśmy stroje: to tu, to tam po łące przechadzał się trzmiel, bąk, czy delikatny motylek.


 Tak ubrani całą gromadą wyruszyliśmy w rytm muzyki na wielką Rodzinną Owadzią Olimpiadę.

A co się na niej działo! Najpierw odtańczyliśmy owadzi taniec z kolorowymi tiulami, następnie podzieliliśmy się na dwie drużyny.

 Każdy z nas miał nie lada wyzwanie: trzeba było wraz z tatą lub mamą napełnić wielki tunel balonami, potem turlaliśmy rodziców w tunelu jak w kokonie, a na koniec były skoki przez przeszkody i w worku.


Było bardzo kolorowo!

Wieczorem na zakończenie dnia odbyło się ognisko, na którym nie tylko dzieci ale też rodzice mogli poczuć się jak prawdziwe małe latające owady, gdyż Pani Gosia i Ewelina pomalowały twarze na przeróżne wzory i kolory. Tak wystrojeni przy blasku ogniska zjedliśmy kiełbaskę popijając ciepłą herbatą. A dzieciaki po raz kolejny tego dnia mogły się pobawić w najróżniejsze zabawy z hustą Klanzy.

Wieczorem dla Rodziców odbyło się spotkanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz